مبادلات تجاری خراسان جنوبی با پاکستان توسعه می یابد

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی گفت: با ایجاد کمیته مشترک ایران و پاکستان بین سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی و بخش خصوصی، مبادلات تجاری استان با این کشور توسعه می یابد.

مبادلات تجاری خراسان جنوبی با پاکستان توسعه می یابد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

مشیرالحق عابدی، دوشنبه شب 7 بهمن، در نوزدهمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی های اجرا شده و همکاری بخش خصوصی با دستگاه های اجرایی، کلیات سند جامع همکاری های مشترک جمع آوری شده است که به صورت جامع با حضور استانداران سه استان خراسان جنوبی، یزد و سیستان و بلوچستان رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به نگاه ویژه استاندار خراسان جنوبی در مورد ارتباط گیری با استان های مجاور، بازدیدهایی از استان های یزد و سیستان و بلوچستان انجام شد.

به گزارش خبرنگاران، معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به استفاده از پتانسیل مرز مشترک این استان با کشور پاکستان، توضیح داد: در این خصوص نشست مشترکی در ارتباط با سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در مورد ایجاد کمیته مشترک ایران و پاکستان با میدان داری بخش خصوصی برگزار گردید.

وی اضافه کرد: در ارتباط با کمیته مشترک ایران و پاکستان آنچه مدنظر دستگاه های اجرایی نسبت به مواضع هشتگانه بود باید اصلاح گردد تا بعد از واکاوی به مرحله ابلاغ شورای گفت وگوی کشور برسد.

عابدی ادامه داد: کمیسیون های مختلف در این نشست به ارائه گزارش عملکرد می پردازند و نقاط ضعف و اشکال در همکاری صد درصدی دستگاه های اجرایی توسط دبیر کمیسیون مطرح می گردد.

وی اعلام کرد: تمام کوشش استان این است صندلی شورای ملی زعفران ارجح گردد که انتظار می رود دستگاه های اجرایی در این زمینه همکاری و همراهی لازم را با شورا داشته باشند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: دستورالعمل تفویض بخشی از اختیارات به شورای ملی زعفران ایران، هشت پیشنهاد و درخواست توسط رییس شورای ملی زعفران مطرح شده که دستگاه های اجرایی استان باید در مورد آن همکاری نمایند.

در این جلسه با کلیات پیشنهادات و درخواست های تفویض بخشی از اختیارات به شورای ملی زعفران موافقت شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 اسفند 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 462

به "مبادلات تجاری خراسان جنوبی با پاکستان توسعه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبادلات تجاری خراسان جنوبی با پاکستان توسعه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید