مانور محدودیت مصارف برق در چهار شهرستان خوزستان برگزار می گردد

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران/خوزستان سرپرست اداره کل مدیریت بحران خوزستان از برگزاری مانور محدودیت مصارف برق در دستگاه های اجرایی اطلاع داد و گفت: این مانور روز چهارشنبه هفته جاری در چهار شهرستان اهواز، کارون، باوی و حمیدیه برگزار می گردد.

مانور محدودیت مصارف برق در چهار شهرستان خوزستان برگزار می گردد

شهاب صدیقی شامگاه سه شنبه اظهار کرد: با توجه به مکاتبات شرکت های توزیع نیروی برق و توانیر در مورد معین سهمیه انرژی و اعمال محدودیت در مصارف برق دستگاه های اجرایی این مانور با هدف آغاز اقدامات عملی اصلاح الگوی مصرف برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری خوزستان، وی اضافه نمود: بر اساس این مانور، کاهش 50 درصدی بار مصرفی از ساعت 11 تا 13:30 و کاهش 90 درصدی بار مصرفی از ساعت 13:30 به بعد با نظارت استانداری خوزستان در تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان های مذکور صورت می گیرد.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان توضیح داد: میزان کاهش مصرف برق دستگاه ها نیز توسط شرکت توزیع نیروی برق اهواز پایش و نتیجه به مسئولان مرتبط استان اعلام می گردد.

وی با اعلام ابلاغ مکتوب این موضوع توسط مدیریت بحران به فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی مرتبط استان، اظهار امیدواری کرد که این مانور موجب ایجاد آمادگی بیشتر جهت کاهش میزان مصرف، مدیریت سهمیه انرژی، ایجاد فرهنگ بهینه مصرف و آماده به کار کردن مولدها وتجهیزات اضطراری دستگاه ها جهت استفاده در مواقع مورد احتیاج به ویژه با توجه به کاهش چشمگیر میزان بارش استان در سال آبی جاری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1411

به "مانور محدودیت مصارف برق در چهار شهرستان خوزستان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور محدودیت مصارف برق در چهار شهرستان خوزستان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید