فلاحت زاده: کادر جدید استقلال مثل هندوانه دربسته می ماند، مددی از مجیدی حمایت کند

به گزارش بلندانیوز، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید فرهاد مجیدی این توانایی را دارد که شرایط را در جمع آبی پوشان تغییر دهد.

فلاحت زاده: کادر جدید استقلال مثل هندوانه دربسته می ماند، مددی از مجیدی حمایت کند

فرشاد فلاحت زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: فرهاد بازیکن محبوبی بین هواداران استقلال است. او اگر نتیجه نگیرد، مسئله ای ندارد و هواداران صبوری بیشتری پیدا می نمایند. او باید از پیشکسوتان و افراد حرفه ای استفاده کند. گفته شده قرار است فراز کمالوند به عنوان مدیر فنی در استقلال حضور داشته باشد. فراز مربی بزرگی است ولی اگر از خانواده استقلال استفاده بگردد، شرایط بهتر خواهد شد. آقای مددی هم باید حمایت خود را از مجیدی اعلام کند تا شرایط بهتر جلو برود.

او ادامه داد: مجیدی باید بایستد و با تمام سختی ها روبرو گردد و اگر شرایط سخت تر شد، صبوری خود را بیشتر کند. با توجه به اینکه در این مدت دوره های بیشتری گذرانده است، می تواند شرایط بهتری را برای استقلل به ارمغان بیاورد. باید گفت شرایط تماشاگران خوب نیست. آن ها دیگر تحمل باخت ندارند و دوست دارند حداقل بازی زیبایی از آبی پوشان ببینند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که اولین کاری که مجیدی باید در تیم استقلال انجام دهد، چیست؟ گفت: به نظر من مجیدی باید آرامش تیم را برگرداند. او باید موج رفاقت بین تیم راه بیندازد و به کسانی که تازه به استقلال آمدند، یادآور بگردد که به چه باشگاه پرافتخاری راه پیدا کردند. من شنیده بودم رشید مظاهری با سعید عزیزان دعوایش شده است و این مسائل نباید ایجاد گردد. آقای عزیزان فرد بزرگی است و باید احترام او حفظ گردد و در کل باید احترام در بطن تیم وجود داشته باشد.

فلاحت زاده درباره مسائل فنی تیم استقلال اضافه نمود: مجیدی باید کارهای تاکتیکی تیم را بیشتر کند. استقلال خیلی سخت بازی می کرد و باید مجیدی در بخش حمله تیم را هماهنگ تر کند تا شرایط تیم برای گل زدن بهتر گردد. استقلال راه گل زدن را فراموش نموده بود و الان باید شرایط بهتر گردد.

او در مورد شیطنت های بعضی هواداران استقلالی در فضای مجازی گفت: یک سری تماشاگرنما هستند و در فضای مجازی یک نفر را می کوبند. من نظرم این است وقتی آقای مددی مثلا قرار است از آقای فکری حمایت کند، زیر حرف خود نزند. آقای مددی باید صداقت داشته باشد. فشار هواداران باعث این جابجایی ها شده است و خواسته مدیرعامل این بود به حرف هواداران عمل کند. الان وقتی مجیدی روی کار می آید، باید از او حمایت گردد. اگر فشار روی مجیدی باشد، دوباره همان اتفاقات رخ می دهد. هوادار واقعی باید خواسته خود را به صورت منطقی بگوید و نباید کورکورانه نسبت به بعضی مسائل واکنش نشان دهد. هوادار واقعی باید غم تیم را بخورد. با توجه به اینکه مجیدی در استقلال سرمربی تیم بوده است، فکر می کنم این بار شرایط تغییر می نماید. تیم در صندلی بدی نیست اما نسبت به پرسپولیس عملکرد بهتری نداشته است و این کار را سخت می نماید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در سرانجام گفت:امیدوارم کادر فنی خوبی در تیم تشکیل گردد. گفته شده پیروز قربانی قرار است به این جمع اضافه گردد. پیروز بازیکن خوبی بوده است و به نظرم اگر در کادر باشد، می تواند شرایط را بهتر کند. البته این کادر مثل هندوانه دربسته می ماند و باید دید این ریسک جواب می دهد یا خیر. هر کسی این تیم را می گیرد باید قول دهد و پای قول خود بایستد و مسئولیت خود را مقابل هواداران بپذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1321

به "فلاحت زاده: کادر جدید استقلال مثل هندوانه دربسته می ماند، مددی از مجیدی حمایت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاحت زاده: کادر جدید استقلال مثل هندوانه دربسته می ماند، مددی از مجیدی حمایت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید