فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11

به گزارش بلندانیوز، معاون فرهنگی وزیر علوم از فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره نشریات دانشجویی (تیتر 11) خبر داد و گفت: منتقدان نظرات خود را می توانند به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11

دکتر غفاری در گفت وگو با بلندانیوز ضمن بیان این مطلب با اشاره به قرار دادن فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره نشریات دانشجویی (تیتر 11) اظهار کرد: معترضان به روند برگزاری و داوری این جشنواره تا 10 روز فرصت دارند اعتراض خود را از طریق ایمیل به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا وزارت علوم این اعتراضات و نقدها را بررسی کند و پاسخ دهد.

وی در ادامه شرح داد: وزارت بهداشت میزبان جشنواره سال آینده نشریات دانشجویی یا تیتر 12 است؛ قرار شد این جشنواره بر اساس زمان بندی اعلام شده در مرداد ماه سال 99 برگزار شود.

معاون فرهنگی وزیر علوم با بیان اینکه نشریات دانشجویی بستری است تا دانشجویان صدای خود را به گوش دیگران برسانند، تاکید کرد: دانشجویان از طریق نشریات دانشجویی مسائل و دغدغه هایشان را مطرح می کنند و به نوعی ظرفیت و توانمندی های خود را نشان می دهند. از سوی دیگر نشریات دانشجویی برای بیرون از فضای دانشگاهی نیز کارکردهایی دارند و این امکان را برای سیاست گذاران و تصمیم سازان و تصمیم گیران فراهم می کنند که از طریق این نشریات فضای حاکم بر دانشگاه را رصد کنند.

دکتر غفاری در ادامه با اشاره به بازنگری شیوه نامه نشریات دانشجویی، گفت: این شیوه نامه در دست بازنگری است، باید این بازنگری در شورای نظارت بر نشریات، نهایی و در نهایت ابلاغ شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 37

به "فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید