فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396

به گزارش بلندانیوز، فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج میزان (Libra)
  • ورود ماه به موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396

فروردین

امروز شما بین خواسته خودتان و آنچه دوستانتان می خواهند انجام دهند گرفتار شده اید و نمی دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. حفظ کردن خونسردی و کنترل رفتارتان وقتی دیگران در آخرین لحظه نظرشان را عوض می نمایند و برای شم هیچ راه دیگری نمی گذارند کار دشواری است. با این حال هیچ دلیلی ندارد که بخواهید دیگران را بخاطر شرایطی که در آن گرفتار شده اید سرزنش کنید. به جای این کار در خصوص این سردرگمی و فشاری که رفتارهای اطرافیانتان دارد به شما وارد می نماید با آنها صحبت کنید تا خیالتان راحت گردد و بتوانید راه حلی برای مسائلتان پیدا کنید. امروز اگر وقت کردید سری به آرایشگاه بزنید و کمی به ظاهر خودتان رسیدگی کنید !

اردیبهشت

از یک طرف می خواهید بدون توجه به فشارهایی که اطرافیان به شما وارد می نمایند به برنامه همیشگی زندگیتان چسبیده و راه خودتان را ادامه دهید، از طرف دیگر هم نمی توانید اشتیاقی که به رها کردن خودتان از شرایط موجود دارید را نادیده گفته و سرکوب کنید. امروز پیش پا افتاده ترین حرف ها می توانند واکنش های تندی را در اطرافیانتان ایجاد نمایند، به ویژه اگر از این که در واقع چه می خواهید بگویید و به چه چیزی احتیاج دارید اطمینان کامل نداشته باشید. با این حال لزومی ندارد که بخواهید تسلیم حرف های دیگران شوید، کافی است راه های خلاقانه تری برای بیان کردن خواسته هایتان پیدا کنید تا در دیگران حساسیت ایجاد نکنید .

خرداد

ناگهان و از جایی که اصلا انتظارش را هم ندارید تغییراتی به وجود خواهند آمد که آغازگر فرایندی هستند که آزادی بیان بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال باید ابتدا راه خود را در میان احساسات پیچیده ای که شما را در بر گرفته اند پیدا کنید، در غیر این صورت ممکن است به جایی برسید که می تواند رابطه عاطفی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. اگر احتیاجی که به استقلال احساس می کنید خیلی بیش از احتیاجی است که به نزدیکی به شخصی که دوست دارید حس می کنید، بهتر است با ذهنی مطلع برای قوت بخشیدن به رابطه خود کوشش کنید و اجازه ندهید احساسات شدید کنترل رفتارتان را در دست بگیرند .

تیر

امروز لیست کارهای روزانه تان نمی تواند با برنامه همه اطرافیانتان هماهنگی داشته باشد و انتظارات آنها را نیز برآورده کند. اگر از توصیه هایی که به شما می گردد خوشتان نیاید ممکن است ناگهان واکنش های تندی از خودتان نشان دهید و با نداشتن میل به کنار آمدن با دیگران خودتان را درگیر چالش ها و تنش هایی بی فایده کنید. با این حال انتخاب انعطاف پذیری به جای لجاجت و سرسختی به شما اجازه می دهد با مسائل و مسائل عاططفیتان روبرو شده و با داشتن سیاست راه حلی برای آنها پیدا کنید. به جای این که اصرار کنید که تنها راه ممکن همانی است که شما می گویید، با داشتن بحث های سازنده سعی کنید نقطه مشترکی بیابید .

مرداد

امروز با چسبیدن به عقاید قدیمیتان خودتان را در یک گوشه گیر خواهید انداخت و راه فراری برای خود باقی نخواهید گذاشت. با این حال اگر حاضر شوید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید به زودی خیالتان راحت خواهد شد و از پس مسائلی که به وجود آمده اند برخواهید آمد. شاید در کوشش برای جایگزین کردن باورها، تفکرات و روینمودهای قدیمیتان با گزینه های جدید با چالش های زیادی روبرو باشید، اما روبرو شدن با این شرایط خیلی بهتر از فرار کردن از آن است. اگر چیزی به شما تعلق ندارد از برداشتن و یا قرض کردن آن خودداری کنید. شاید بخواهید خودتان را قانع کنید که این حق شماست، اما خودتان خوب می دانید که سعی دارید خودتان را گول بزنید .

شهریور

امروز اگر دیدید که کارها همان طوری که شما برنامه ریزی نموده بودید پیش نمی فرایند به خودتان نگویید که با کمتر از آنچه خودتان می خواهید هم می توانید راضی باشید. چشم هایتان را خوب باز کنید و با خودتان صادق باشید و ببینید در زندگی چه هدفی را دنبال می کنید. شاید لازم باشد از آن چارچوب تفکر منطقی که برای خودتان تعریف نموده اید فراتر بروید. فکر کردن به گزینه هایی که فراتر از حدود شرایط فعلی شما هستند به شما یاری خواهد نمود تا ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهید. نگران نتیجه ای که به دست خواهید آورد نباشید و فقط هر کاری که لازم می دانید را انجام دهید تا خیالتان از این که نهایت کوششتان را نموده اید راحت باشد .

مهر

شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است در مقابله با رفتارهای عجیب و غریب دیگران رفتار خودتان را کنترل کنید و با آنها به مقابله نپردازید. با این حال یادتان باشد که شما این حق را دارید که بدون آن که تسلیم احساسات خود شوید برای دفاع از نظراتتان کوشش کنید و در مقابل مخالفت های دیگران بایستید. برای ایجاد تغییرات مثبت شما به اجازه هیچ کس احتیاج ندارید. امروز به گل هایتان آب بدهید و از این که نور کافی به آنها می رسد اطمینان پیدا کنید. اگر هم در خانه تان هیچ گل و گیاهی ندارید سری به گل فروشی نزدیک خانه تان بزنید و چند گلدان برای اتاق کار و خانه تان تهیه کنید. مراقبت از گل ها حال روحیتان را خیلی خوب خواهد نمود و به شما آرامش خواهد بخشید .

آبان

با وجود این که فوریتی که برای انجام کارها احساس می کنید شما را چنان هیجان زده و سردرگم نموده است که نمی توانید نگرانیتان را از دیگران مخفی کنید، بروز رفتارهای بی فکرانه به شما یاری نخواهد نمود که احساس بهتری داشته باشید. متاسفانه امروز دهانتان خیلی سریعتر از ذهنتان حرکت می نماید و به شما مجالی برای فکر کردن به حرف هایی که می زنید نمی دهد. آنچه به نظر خودتان حرف خیلی ساده ای می آید می تواند باعث ایجاد واکنشی تند از طرف یکی از نزدیکانتان گردد. در صورت بروز چنین موقعیتی به خاطر علاقه ای که به طرف مقابلتان دارید هم که شده بحث را عظیم نکنید و حتی اگر لازم شد کمی عقب نشینی کنید .

آذر

جواب پیش پا افتاده ای که به یکی از اطرافیانتان می دهید می تواند جهت امروزتان را به گونه ای که اصلا فکرش را هم نمی نموده اید تغییر دهد. امروز مکالماتی که دارید می توانند ناگهان به جهت های عجیب و غریبی کشیده شوند و شما را در شرایطی قرار دهند که ندانید حرکت بعدیتان چه باید باشد. به همین دلیل عاقلانه تر این است که قبل از به زبان آوردن اولین چیزی که به ذهنتان می رسد کمی صبر کنید تا احساسات شدیدتان فروکش نمایند و منطقی تر فکر کنید. در هر صورت بیان نظرات و افکارتان به طور کاملا واضح و همراه با آرامش می تواند تنش های فعلی را بهتر کند. این که محرم اسرار و سنگ شکیبا همه باشید خیلی خوب است، اما گاهی خودتان هم به شانه ای برای تکیه کردن احتیاج دارید .

دی

امروز آرامش خانه تان می تواند خیلی راحت از بین برود، دلیل آن هم این است که بی صبری شما باعث می گردد هر چیزی که لازم باشد را بگویید یا انجام دهید تا به خواسته خود برسید. تظاهر کردن به این که حاضرید نقطه نظرات یک نفر دیگر را بپذیرید بی فایده است، زیرا شما در شرایط فعلی به هیچ عنوان قادر به چنین کاری نیستید، اما لزومی هم ندارد که بخواهید با زور و بی توجهی به دیگران بخواهید به آن احساس آزادی که در جستجوی آن هستید دست پیدا کنید. در حال حاضر بهترین راه حل این است که با لبخندی خودتان را از بحث و درگیری کنار بکشید. در چنین شرایطی سکوت نشان دهنده مطلعی و ذکاوت واقعی است .

بهمن

امروز شما هیچ علاقه ای به این که با قوانینی که دیگران می خواهند به شما تحمیل نمایند پیش بروید ندارید و کاملا آماده اید تا به دیگران نشان دهید که خودتان رئیس زندگی خود هستید و نمی خواهید از آنها تبعیت کنید. شما حاضر هستید آنچه می خواهید را به دیگران گفته و حتی اگر لازم باشد سنت و عرف جامعه را برای انتقال پیامتان به دیگران زیر پا بگذارید. انتخاب رویکردی متفاوت به شما اجازه می دهد گذشته را رها کنید تا آینده ای بهتر و مفیدتر برای خود بسازید. اگر نمی خواهید برای خودتان دردسر درست کنید مواظب باشید وعده و وعیدهایی که خیلی عظیم و فراتر از حد توانتان هستند به کسی ندهید، این کار دیر یا زود گریبانتان را خواهد گرفت .

اسفند

به زبان آوردن تمام حقایق در رابطه با مسائل خانوادگی همواره هم مورد تحسین و استقبال قرار نمی گیرد، اما صادق بودن با خودتان و اعتراف کردن به اولویت های اصلیتان روحیه شما را بهتر خواهد نمود. با وجود این که ممکن است تصمیم بگیرید امروز احساسات خود را سرکوب نموده و به زبان نیاورید، این احساسات بیان نشده راهی برای بروز خود پیدا نموده و شما را به چالش خواهند کشید. حمایتی که خانواده و دوستانتان از شما می نمایند را دست کم نگرفته و یاری آنها را بپذیرید. امروز به خرید بروید و با خیال راحت برای خودتان خرید کردید، اگر برای کسی که دوست دارید هم چیز خوبی دیدید با سخاوت تمام دست به جیب شده و آن را بخرید .

منبع: ستاره
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1186

به "فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 16 مهر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید