فارس من، تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است

به گزارش بلندانیوز، رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است اما از نظر ما این اقدام کار درستی نیست چون هیچ تأثیری در فضای بازار و قیمت مسکن ندارد.

فارس من، تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی بلندانیوز، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان بلندانیوز می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا بلندانیوز این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان بلندانیوز موضوع درخواست مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار را مطرح نموده و از بلندانیوز خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که بلندانیوز بلندانیوز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات درباره موضوع مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار گفت: در بازار سنتی مسکن که همان مشاور املاک ها هستند بیشتر با تاثیر از آگهی های داخل سایت ها به خصوص دیوار باعث افزایش قیمت مسکن می شوند. از طرفی سوء استفاده نیز در فضای مجازی وجود دارد به طوری که افراد آگهی های جعلی در سایت ها می گذارند تا قیمت مسکن را در نقطه ای از شهر افزایش دهند.

وی اضافه کرد: تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است اما از نظر ما این اقدام کار درستی نیست چون هیچ تأثیری در فضای بازار و قیمت مسکن ندارد.

راه حلهای پیشنهادی معاون وزیر برای جلوگیری از سوء استفاده در سایت دیوار در حوزه مسکن

ناظمی توضیح داد: برای جلوگیری از سوءاستفاده از فضای مجازی 2 راه حل از نظر ما بسیار مفید است اول اینکه افراد احراز هویت شوند مثل سیستم شاهکار که اکنون وجود دارد و دوم اینکه انتشار آگهی را برای هر فرد در هر روز محدود نمایند به این معنی که به طور مثال هر فرد روزانه 2 آگهی بیشتر نتواند انتشار دهد.

وی ادامه داد: اگر احراز هویت و محدود کردن افراد در انتشار آگهی اتفاق بیافتد به راحتی می توان نه تنها از سوء استفاده مجازی بلکه از رشد قیمت ها و سردرگمی مردم جلوگیری کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 خرداد 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 737

به "فارس من، تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، تصمیم گیری درباره مسدود کردن قیمت مسکن از دیوار بر عهده پلیس فتا و دادستانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید