علتی عجیب برای درخواست طلاق در مراسم عروسی

به گزارش بلندانیوز، عروس هندی در تصمیمی ناگهانی و از روی خشم، در وسط مراسم عروسی به دلیل عینک داماد درخواست طلاق می دهد.

علتی عجیب برای درخواست طلاق در مراسم عروسی

به گزارش خبرنگاران، به نقل از اسکای نیوز عربی، یک عروس هندی پس از تصمیم ناگهانی خود مبنی بر ترک سالن عروسی در یکی از استان های هند، میهمانان عروسی خود را غافلگیر کرد و به علت عجیبی خواهان طلاق شد، زیرا داماد بدون عینک نمی توانست متنی را بخواند.

ماجرا پس از ورود داماد به عروسی در تاریخ 20 ژوئن و بر پشت اسب، جایی که داماد عینک نداشت، شروع شد. داماد در طول مراسم مدام از عینک استفاده می کرد که باعث آزار عروس و خانواده اش شد، و آن ها از او خواستند عینک را برداشته و یک روزنامه هندی را بخواند، اما در این کار پیروز نشد.

پس از آنکه داماد نتوانست درخواست عروس را اجرایی کند، عروس هندی عصبانی شد و از ازدواج امتناع ورزید و شکایتی را در اداره پلیس در همان نزدیکی ثبت کرد.

خانواده عروس از خانواده داماد خواستند جهیزیه را طبق آداب و رسوم محلی به همراه ول و یک موتورسیکلت، پس دهند. اما خانواده داماد از پس دادن آن جهیزیه امتناع کردند.

در یک مورد مشابه، یک عروس هندی به علت ناتوانی داماد در قبولی یک آزمون ریاضی که به او داده بود، از عروسی کردن با او منصرف شد. دختر از ازدواج با داماد خودداری کرد، زیرا وقتی از او در خصوص جدول ضرب سوال کرد داماد نتوانسته بود، جواب دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1540

به "علتی عجیب برای درخواست طلاق در مراسم عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علتی عجیب برای درخواست طلاق در مراسم عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید