ضعف های پرسپولیس و بی تقصیری سیدجلال، تاثیر جای خالی دو بازیکن

به گزارش بلندانیوز، فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگاران، درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته سوم رقابت های لیگ برتر گفت: صحبت هایم تنها مربوط به این دیدار نمی شود. مشکل پرسپولیس در هر سه دیدار کاملا عیان و مشخص است. رفتن کنعانی زادگان خیلی به چشم می آید.

ضعف های پرسپولیس و بی تقصیری سیدجلال، تاثیر جای خالی دو بازیکن

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره نبود بازی ساز در این تیم انتقاد کرد و گفت: پرسپولیس در سه بازی اخیر ارتباط خوبی در بین خطوط نداشت. فاصله بین خطوط هم گاهی به هم می خورد و این موضوع باعث دوندگی بدون نتیجه می شد.

او با اشاره به جدایی بازیکنان تأثیرگذار در تابستان تاکید کرد: بازیکنی مثل احمد نوراللهی می توانست به خوبی انتقال توپ داشته باشد تا هم تیمی هایش از تمام فضای زمین استفاده کنند. محمدحسین کنعان زادگان نیز واقعا می توانست تمام توپ ها را دفع کند. او در کنار سایر بازیکنان خط دفاعی به شناخت کافی از همدیگر رسیده بودند تا بهترین عملکرد را برای پرسپولیس ثبت کنند.

آشوبی درباره انتقاد از حضور مستمر سیدجلال حسینی با توجه به سن بالایی که دارد، گفت: اصلا چنین اعتقادی ندارم. مشکل دفاعی پرسپولیس به هیچ وجه مربوط به سید جلال حسینی نمی شود. او هنوز هم کاریزما و کیفیت بالا دارد و حداقل امسال را به راحتی می تواند بازی کند. به صراحت می گویم مشکل از سیدجلال در دفاع نیست بلکه مکمل هایش خوب نیستند.

وی با اشاره به استراتژی کادر فنی پرسپولیس در این باره یادآور شد: استفاده از بازیکنان بستگی به تفکرات مربیان تیم دارد. به طور مثال مربیان پرسپولیس می توانند با جابجایی های فردی باعث رشد همگون تمام بازیکنان شوند. همه چیز به دیدگاه آنها بستگی دارد.

آشوبی با اشاره به نحوه برخورد هواداران با عملکرد رضا اسدی گفت: خیلی دوست ندارم درباره شخص صحبت کنم اما فکر می کنم او به دلیل اینکه پارسال بازی نکرده است زمان خیلی بیشتری برای اثبات توانایی اش لازم دارد.

او در پایان گفت: من فکر می کنم این تیم با شرایط فعلی باز هم مدعی قهرمانی است. ساختار تیمی و کیفیت فنی لازم را دارد. تغییرات جزئی می تواند مسائل اساسی فنی را حل نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1676

به "ضعف های پرسپولیس و بی تقصیری سیدجلال، تاثیر جای خالی دو بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضعف های پرسپولیس و بی تقصیری سیدجلال، تاثیر جای خالی دو بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید