سخنرانی بایدن شروع شد: زیر بار زورگویی نمی رویم، باید تک تک آرا شمرده گردد

به گزارش بلندانیوز، جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و کاملا هریس معاونش برای سخنرانی در جمع طرفداران خود در ایالت دلاور حاضر شدند.

سخنرانی بایدن شروع شد: زیر بار زورگویی نمی رویم، باید تک تک آرا شمرده گردد

به گزارش خبرگزاری بلندانیوز،جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از تشکیک ترامپ در صحت انتخابات گفت زیر بار زور نمی رود و تسلیم نخواهد شد.

بایدن در سخنرانی خود پس از کسب 248 رای الکترال گفت: مردم آمریکا در بحبوحه یک پاندامی بیشتر از هر انتخابات دیگری رای دادند و اگر تا به امروز شکی داشتیم اما از این به بعد نباید شکی داشته باشیم که دولت در آمریکا برای مردم است و در اینجا مردم معین می نمایند که چه کسی رییس جمهور است.

او با بیان اینکه برای اعلام پیروزی به اینجا نیامدم گفت: ما وینسکانسین را بردیم. در میشیگان هم از آقای ترامپ جلوتر هستیم. میشیگان به زودی تمام می گردد و من احساس بسیار خوبی درباره پنسیلوانیا دارم اما چشمگیرتر از همه برای ما آرای اکثریت مردم است. در آرای مردمی 3 میلیون بیشتر از آقای ترامپ رای داریم و هر لحظه به این تعداد اضافه می گردد. ما به کارزار خودمان افتخار می کنیم. تنها سه نامزد در تاریخ توانسته اند روسای جمهور مستقر را کنار بزنند.

بایدن اضافه نمود: وقتی که این انتخابات نهایی شد باید گفته های آتشین زمان انتخابات را کنار بگذاریم و به هم احترام بگذاریم و متحد شویم. می دانم آسان نخواهد بود. می دانم چقدر دیدگاه ها متضاد است اما می دانم برای پیشرفت باید متحد باشیم. من روشن می گویم این کارزار را به عنوان یک دموکرات پیروز می شوم اما رییس جمهور آمریکا خواهم بود.

او بدون اشاره به اظهارات ترامپ و تشکیک او در صحت نتیجه انتخابات گفت: باید تک تک آرا شمرده گردد. ما مردم زیر بار زورگویی نمی رویم و تسلیم نمی شویم و مطمئن هستم پیروز بیرون خواهیم آمد اما این پیروزی من به تنهایی نیست بلکه پیروزی مردم آمریکاست.

بایدن: تا کنون سه نفر پیروز شده اند رئیس جمهور مستقر را شکست دهند، خدا بخواهد، پس از سرانجام این ماجرا، ما چهارمی خواهیم بود.

البته در تاریخ مدرن آمریکا بله، اما در اصل در صورت وقوع این اتفاق، بایدن دوازدهمین نفری خواهد بود که در ایالات متحده به دوران یک رئیس جمهور پس از یک دوره سرانجام می دهد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1078

به "سخنرانی بایدن شروع شد: زیر بار زورگویی نمی رویم، باید تک تک آرا شمرده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی بایدن شروع شد: زیر بار زورگویی نمی رویم، باید تک تک آرا شمرده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید