رسیدن به بینی خوش فرم بدون جراحی

به گزارش بلندانیوز، یکی از مهمترین مسایل برای آرایش از نظر خانم ها داشتن یک بینی خوش فرم و جذاب است.اما چگونه می توان با آرایش یک بینی خوش فرم و کوچک ایجاد کرد؟

رسیدن به بینی خوش فرم بدون جراحی

همه زنان به دنبال زیبایی و بی نقص بودن هستند. یکی از مهمترین مسایل برای آرایش از نظر خانم ها داشتن یک بینی خوش فرم و جذاب است. خیلی از افراد برای برطرف کردن مشکل بینی بزرگ و یا بد فرم اقدام به عمل جراحی می کنند؛ ولی حتی بدون انجام عمل زیبایی بینی نیز می شود فرم مناسبی برای بینی به وجود آورد. اما چگونه می توان با آرایش یک بینی خوش فرم و کوچک ایجاد کرد؟ راه چاره را در ادامه به شما خواهیم گفت:

با استفاده از یک کرم زیر سازی پوست، پنکیک و رژ گونه می توان قسمت هایی از بینی که شما را ناراضی کرده مخفی کرد. در اینجا به شما کلیه ترفند ها برای بر طرف کردن عیوب بینی را آموزش می دهیم که امیدواریم رضایت شما را جلب نماید.

در آرایش دو راه برای دستیابی به بینی خوش فرم وجود دارد

1.روشن کردن بینی

2. تیره کردن بینی

بینی بزرگ برای خانم ها جالب نیست و زیبایی شان را تحت تاثیر قرار می دهد. از طرفی بینی بسیار کوچک هم چندان مورد قبول نمی باشد. اگر احساس می کنید که بینی تان بیش از حد بزرگ است، خیلی کوچک است و یا تیغه آن حالت انحنای بدی دارد می توانید با ایجاد های لایت هایی در قسمت بالای تیغه بینی یک بینی زیبا و نه خیلی کوچک برای خود به وجود آورید. در برخی از زنان فرم قسمت نوک بینی به سمت پایین است. درست است که آن ها با این فرم بینی متولد شده اند اما اگر در قسمت نوک بینی از سایه های تیره استفاده کنند نوک بینی بیشتر به سمت بالا نشان داده می شود. همواره برای مخفی کردن و کوچک تر نشان دادن یک قسمت از بینی باید آن قسمت را تیره کنید و برای برجسته کردن و بزرگ تر نمودن باید قسمت های مورد نظر را روشن تر کنید. با توجه به تصاویر اقدام به ایجاد های لایت نمایید:

بعد از اینکه بینی را با ایجاد سایه روشن به فرم دلخواه تبدیل کردید؛ آرایش خود را به شکل معمول انجام دهید. حالا به بینی خوش فرم خود دست یافته اید.

منبع: ستاره
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1075

به "رسیدن به بینی خوش فرم بدون جراحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدن به بینی خوش فرم بدون جراحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید