خبرنگاران نوجوان سیستان و بلوچستانی مقام نخست رقابت های بیلیارد را کسب کرد

به گزارش بلندانیوز، زاهدان- خبرنگاران- رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس سیستان و بلوچستان گفت: علیرضا کاشانی نوجوان این استان در رقابت های استعدادیابی بیلیارد رده سنی زیر 14 سال کشور مقام نخست را کسب کرد.

خبرنگاران نوجوان سیستان و بلوچستانی مقام نخست رقابت های بیلیارد را کسب کرد

رامین زراعتگری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه علیرضا کاشانی از 2 سال پیش ورزش بیلیارد را به صورت ابتدایی و زیر نظر مربیان سیستان و بلوچستان شروع کرد اظهارداشت: این ورزشکار در 6 ماه اخیر به صورت کاملا حرفه ای و با حمایت مستقیم هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان و زیرنظر مربی (سینا وفادار) به تمرینات حرفه ای و روزانه پرداخت.

وی اضافه نمود: کاشانی توانست حداکثر امتیاز را در تمرین لاین آپ به 92 رسانده و در رقابت های استعدادیابی که از طرف فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران برای رده سنی زیر 14 سال به صورت مجازی برگزار می شد شرکت کند.

رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این بیلیارد باز توانست با کسب 69 امتیاز بالاترین برک این رقابت ها را کسب کند گفت: کاشانی با اختلاف 30 امتیازی نسبت به نفر دوم این رقابت ها تمامی کارشناسان این ورزش در ایران را به شگفت آورد.

به گزارش خبرنگاران، بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده (با ماهوت سبز) با 3 یا 15 گوی و میله ای چوبی بازی می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1252

به "خبرنگاران نوجوان سیستان و بلوچستانی مقام نخست رقابت های بیلیارد را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نوجوان سیستان و بلوچستانی مقام نخست رقابت های بیلیارد را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید