خبرنگاران شبکه های برون مرزی را دریابیم

به گزارش بلندانیوز، تهران- خبرنگاران- کنند سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: تبلیغات با استفاده از شبکه های تلویزیونی امری مهم و تاثیرگذار در دنیای امروز است بنابراین باید شبکه های برون مرزی صدا و سیما را دریابیم.

خبرنگاران شبکه های برون مرزی را دریابیم

محمد قمی با اظهار تاسف از قطع شبکه های الکوثر و کانال اردوی شبکه دنیای سحر به دلیل بدهی های ارزی به بلندانیوز، گفت: تبلیغات بنیان و اساس حکومت ها در دنیا است و شبکه های برون مرزی هر کشور ستون های اصلی برای شناساندن افکار، عقاید و باورهای فرهنگی آن نظام حکومتی نزد دنیایان هستند.

وی ادامه داد: وقتی می بینیم که شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا همچنان با گذشت بیش از یک قرن از جنگ دنیای دوم به چندین زبان بین المللی برنامه پخش می نمایند باید متوجه شویم که تبلیغات تا چه اندازه ای در نگاه سیاستمداران غربی دارای صندلی ویژه است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس دهم اضافه کرد: از شنیدن خبر قطع ماهواره ای الکوثر واقعا متاسف شدم چراکه جمهوری اسلامی باید میلیاردها دلار هزینه می کرد تا هزاران مبلغ را به دنیا اسلام ارسال کند که اندیشه های والای انقلاب اسلامی و امام راحل را نزد مستضعفان جوامع اسلامی مطرح سازند که ما می دانیم در این شرایط اسفناک تحریمی اساسا چنین امکانی وجود نداشت.

وی اظهار داشت: باید درنظر داشته باشیم که پخش شبکه های برون مرزی صداوسیما یکی از استراتژیک ترین طرح های کشور است که نباید در ادامه فعالیت آنها کمترین خللی وارد گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 850

به "خبرنگاران شبکه های برون مرزی را دریابیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شبکه های برون مرزی را دریابیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید