خبرنگاران زلزله به منازل مسکونی َمردَهَک استان کرمان خسارت جزیی زد

به گزارش بلندانیوز، کرمان - خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه چهار و نیم ریشتری شامگاه پنجشنبه در مردهک شهرستان عنبرآباد این استان به بعضی از منازل روستایی خسارت جزیی وارد کرد.

خبرنگاران زلزله به منازل مسکونی َمردَهَک استان کرمان خسارت جزیی زد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

مجید سعیدی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: بعضی از منازل مسکونی واقع در روستاهای حوالی مرکز زلزله دچار ترک خوردگی و خسارت شده اند.

وی گفت: هم اکنون تیم های فرمانداری در حال ارزیابی اولیه منطقه هستند و فردا نیز تیمی از بنیاد مسکن به منطقه حادثه دیده اعزام می گردد و اخبار تکمیلی آن متعاقبا به وسیله رسانه ها اعلام خواهد شد.

زلزله ای به بزرگی 4.5 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) بخش هایی از کرمان را لرزاند. این زمین لرزه 4.5 ریشتری ساعت 22 و 10 دقیقه و 11 ثانیه شامگاه 9 بهمن در استان کرمان - حوالی مردهک رخ داد.

این زلزله در طول جغرافیایی: 57.96، عرض جغرافیایی: 28.26 و در عمق: 13 کیلومتری بوده است و نزدیک ترین شهرها به محل این زلزله: 22 کیلومتری مردهک، 25 کیلومتری رودبار و 26 کیلومتری عنبرآباد از توابع استان کرمان بوده است.

نزدیکترین مراکز استان به این زلزله نیز 203 کیلومتری بندرعباس و 241 کیلومتری کرمان گزارش شده است.

منطقه َمردَهَک عنبراباد در فاصله 257کیلومتری جنوب کرمان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1285

به "خبرنگاران زلزله به منازل مسکونی َمردَهَک استان کرمان خسارت جزیی زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زلزله به منازل مسکونی َمردَهَک استان کرمان خسارت جزیی زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید