خبرنگاران امشب، پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید

به گزارش بلندانیوز، تهران - خبرنگاران - معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق براساس احکام جدید امشب 30 فروردین اطلاع داد.

خبرنگاران امشب، پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید

به گزارش خبرنگاران از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی گفت: حقوق فروردین 1400 بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری براساس احکام جدید این عزیزان محاسبه شده و امشب (دوشنبه 30فروردین ماه) به حساب بانک صادرات واریز خواهد شد.

شعبانی یادآور شد: پرداخت حقوق فروردین ماه طبق احکامی است که شامل افزایش 25درصد سالانه (سنواتی) و همچنین مشمولان یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و نیز مشمولان امتیاز ایثارگری در احتساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری بوده و از تاریخ اول فروردین ماه 1400 محاسبه و اعمال شده است.

امکان اصلاح و صدور احکام جدید برای ایثارگران

به گفته وی، افزایش های ناشی از یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و همچنین امتیاز ایثارگری برای مشمولان، از ابتدای مهرماه 99 تا اسفندماه 99 در احکام جدید محاسبه شده که مبلغ آن پس از تامین اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

شعبانی تاکید نمود: صدور احکام بازنشستگان ایثارگر بر اساس اطلاعات دریافتی از بنیاد شهید صورت گرفته که با توجه به نقص اطلاعات در مورد رزمندگان، پیش بینی می گردد با بارگذاری اطلاعات این دسته از بازنشستگان از سوی دستگاه های اجرایی، امکان اصلاح و صدور احکام جدید برای این عزیزان فراهم گردد

منبع: ایرنا
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1438

به "خبرنگاران امشب، پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امشب، پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید