حضور عروسک های غولپیکر خارک در برنامه کارناوال های شاد فرا رسیدن بهار 1400 تهران

به گزارش بلندانیوز، خبرگزاری خبرنگاران-سرپرست عروسک های غولپیکر خارک گفت : عروسک های غولپیکر گروه هنری خارک در برنامه کارناوال های شاد فرا رسیدن بهار 1400 تهران که بصورت سیار و ثابت برنامه های متنوع شاد فرهنگی هنری اجرا می نمایند حضور دارند.

حضور عروسک های غولپیکر خارک در برنامه کارناوال های شاد فرا رسیدن بهار 1400 تهران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از منطقه آزاد اروند،فاطمه بحرینی اظهار کرد : کارناوال سیار و ثابت با موضوع عروسک های محلی و بومی، نوروزی و سین سلامتی، حاجی فیروزها، تخم مرغ های رنگی، عروسک و اقوام ایران زمین، عروسک های نوروزی، عمو نوروز، سه چرخه های نوروزی و عروسک های غول پیکر همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) فعالیت خود را در تهران شروع و تا 12 فرورین ماه سال 1400 در محلات دهگانه این جشن ها را برپا خواهند داشت.

بحرینی با اشاره به برنامه ریزی های شاد و متنوعی در راستای ایجاد روحیه شادابی و نشاط در میان شهروندان،اعلام کرد : تمهیدات مناسب در طرح استقبال از بهار، زمینه مناسب برای اجرای ویژه برنامه های متنوع مجازی و میدانی با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط و آشنایی شهروندان با سنت های دیرینه عید نوروز در سطح منطقه فراهم شده تا شهروندان در این ایام کرونایی اوقات فراغت خود را به صورت بهینه سپری کنید.

این کارگردان آبادانی خاطر نشان کرد: در این کارناوال شادیعروسکهای غولپیکر اقوام ایران زمین خارَک شامل : عرب، کرد ، لر، بختیاری ، بلوچ و.... برای چندمین بار است که در ایام بیماری کرونا ویروسبا رویکرد آموزش پروتکل های بهداشتی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی، اتحاد و هم بستگی میان اقواممیان مردم اجراهای مختلف برگزار می نمایند.

وی گفت:این بار در همکاری عروسکهای اقوام ایران زمین گروه خارَک با کارگاه هنر ایران در کارناوال شادی تهران بهار 1400شهرداری تهران به مدت 10 روزمهمان مردم پایتخت هستند.

بحرینی اعلام کرد:شهرداری تهران با هدف شادی و نشاط اجتماعی همراه با ترویج پروتکل های بهداشتی با شعار جان تو جان شهر به پیشواز بهار می رود.

این کارگردان جنوبی اضافه نمود: عروسکهای غول پیکر 30 اسفند همزمان با تحویل سال نو همراه با دیگر گروه ها در همکاری با کارگاه هنر ایران در کارناوال شادی تهران 1400در کنار برج آزادی اجرای شاد پیمایی عروسکی انجام می دهند.

خاتمه پیغام./

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1355

به "حضور عروسک های غولپیکر خارک در برنامه کارناوال های شاد فرا رسیدن بهار 1400 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور عروسک های غولپیکر خارک در برنامه کارناوال های شاد فرا رسیدن بهار 1400 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید