جنایت هولناک خانوادگی؛ داماد پنج نفر را کشت و خودکشی کرد

به گزارش بلندانیوز، مرد جوان پس از قهر همسرش، او و اعضای خانواده اش را به قتل رساند و به زندگی خود انتها داد.

جنایت هولناک خانوادگی؛ داماد پنج نفر را کشت و خودکشی کرد

به گزارش روزنامه همشهری، کمتر از 2 هفته پس از قتل هولناک 2 خواهر به وسیله داماد خانواده در سنندج، این بار و در جریان جنایتی مشابه در یکی از روستاهای اطراف سنندج، دامادی جوان 4عضو خانواده همسرش به همراه مردی دیگر را به ضرب گلوله به قتل رساند و در نهایت به زندگی خود خاتمه داد.

عصر سوم مردادماه جنایت هولناک مردی در سنندج افکار عمومی را متوجه این شهر کرد. در جریان این جنایت، مردی 44 ساله حدود 4 ماه پس از آنکه همسرش بر سر اختلافات خانوادگی از خانه قهر نموده و به خانه پدرش رفته بود، در یکی از خیابان ها سد راه این زن و خواهر او شد و با سلاح کلاشینکف هر دوی آنها را به گلوله بست و به قتل رساند و از محل گریخت. او اما چند روز بعد به دام پلیس افتاد و درحالی که به گفته دادستان سنندج پرونده این مرد به طور ویژه در حال رسیدگی است، وقوع جنایتی مشابه افکار عمومی شهر را جریحه دار کرد.

قتل عام در باغ

صبح دیروز بود که مأموران پلیس سنندج در پی تماس های مردمی در جریان تیراندازی در باغی در اطراف روستای خلیفه ترخان قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. آنها پس از ورود به باغ با اجساد بی جان 6 نفر روبرو شدند که همگی آنها به ضرب گلوله سلاح شکاری کشته شده بودند. سلاح شکاری در نزدیکی یکی از مقتولان که مردی 42 ساله بود افتاده بود و شواهد نشان می داد که این مرد پس از شلیک مرگبار به قربانیان، آخرین گلوله را به خودش شلیک نموده و به زندگی اش خاتمه داده است.

قهر شیلان

ماموران در همان آنالیز های اولیه متوجه شدند که این جنایت خانوادگی است و ماجرایی درست همچون جنایتی دارد که سوم مردادماه در سنندج اتفاق افتاده بود. تحقیقات نشان می داد که یکی از قربانیان، زن جوانی به نام شیلان است. او مدتی بود که با همسرش دچار اختلافات شدید خانوادگی شده بود و این اختلافات تا جایی پیش رفته بود که شیلان 32 ساله برای چندمین بار به حالت قهر خانه را ترک نموده و به خانه پدرش رفته بود. شوهر او اما از این ماجرا عصبانی بود و وقتی کوشش هایش برای بازگرداندن همسرش به خانه نتیجه ای نداده بود، تصمیم به جنایتی هولناک گرفته بود. ماموران دریافتند که روز حادثه، شیلان به همراه پدر، مادر و برادرش برای سرگرمی و استراحت به باغ یکی از آشنایانشان رفته بودند. داماد عصبانی قبلا به صاحب باغ تذکر داده بود که خانواده همسرش را به آنجا دعوت نکند اما دیروز وقتی از حضور آنها در این باغ باخبر شد، با در اختیار داشتن سلاح شکاری راهی آنجا شد تا نقشه اش را عملی کند.

او پس از حضور در باغ با شلیک گلوله ابتدا صاحب باغ و سپس همسرش شیلان را به همراه پدر، مادر و برادر او به قتل رساند. وی سپس با شلیک گلوله به زندگی خود هم خاتمه داد و همسایه ها که با شنیدن صدای تیراندازی در جریان این جنایت هولناک قرار گرفته بودند پلیس را خبر کردند. براساس این گزارش، با انتقال اجساد قربانیان به پزشکی قانونی تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1547

به "جنایت هولناک خانوادگی؛ داماد پنج نفر را کشت و خودکشی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنایت هولناک خانوادگی؛ داماد پنج نفر را کشت و خودکشی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید