تیم بانوان ایران قهرمان مسابقات کاراته جام SKI آسیا شد

به گزارش بلندانیوز، این رقابت ها به مدت پنج روز در دو بخش مردان و زنان و با حضور پنج تیم آسیایی و تیم کانادا به عنوان میهمان در بخش مردان و چهار تیم آسیایی در بخش زنان برگزار و ظهر سه شنبه با معین شدن قهرمانان بخش بانوان به کار خود سرانجام داد.

تیم بانوان ایران قهرمان مسابقات کاراته جام SKI آسیا شد

دبیر هیئت کاراته استان اردبیل در مصاحبه با بلندانیوز با اشاره به حضور بیش از هزار کاراته کار و عوامل اجرایی در این رقابت ها تاکید نمود که از این مجموع بیش از 450 ورزشکار مرد و بالغ بر 550 ورزشکار زن بودند.

ایرج عطایی با اشاره به برگزاری رقابت های مردان طی سه روز اول این رقابت ها و با حضور کاراته کاران شش کشور ایران، پاکستان، افغانستان، عراق، جمهوری آذربایجان و نیز کاراته کاران کشور کانادا به عنوان میهمان تاکید نمود که در این بخش 23 تیم از 21 استان کشور نیز حضور داشتند.

وی با بیان اینکه این رقابت ها در چهار رده سنی در هر دو بخش مردان و زنان برگزار گردید، توضیح داد: در نهایت تیم استان اردبیل که دو تیم را روانه میدان نموده بود، در بخش مردان به مقام قهرمانی دست یافت.

دبیر هیئت کاراته استان همچنین با اشاره به بازی های بخش بانوان بیان داشت: در این بخش کاراته کاران چهار کشور ایران، افغانستان، عراق و جمهوری آذربایجان حضور داشتد که در نهایت تیم ایران اول شد.

وی با بیان اینکه این رقابت ها نیز در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید، بیان کرد: در بخش بانوان هم همانند بخش مردان 23 تیم داخلی از استان های کشور حضور یافته بودند.

عطایی با اشاره به عناوین قهرمانی تیم های داخلی متذکر شد: در بخش داخلی تیم های موسسه اقتصادی اعتباری نور تهران و شهرداری سمنان اول و دوم شدند و تیم های مس کرمان و اردبیل مشترکا به مقام ومی دست یافتند.

وی با اشاره به اهدا کاپ اخلاق این دوره از رقابت ها به استان گیلان تاکید نمود که این مسابقات در دو بخش کومیته و کاتا اجرا و به نفرات برتر هر وزن پلاک طلا تعلق گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 225

به "تیم بانوان ایران قهرمان مسابقات کاراته جام SKI آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم بانوان ایران قهرمان مسابقات کاراته جام SKI آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید