توزیع موادضدعفونی کننده در زندان های سمنان

به گزارش بلندانیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: فرایند افزایش تولید مواد ضدعفونی کننده و دستکش های پلاستیکی و... با تأمین مواد اولیه و تمهیدات اندیشیده شده در استان سمنان سرعت گرفت.

توزیع موادضدعفونی کننده در زندان های سمنان

به گزارش بلندانیوز آنلاین به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری در نشست بررسی کارخانه های تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در استان سمنان در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اظهار کرد: خط های تولید جدید برای تولید مواد ضدعفونی کننده و دستکش های پلاستیکی در استان سمنان ایجادشده است که این امر به تأمین این کالاهای ضروری در این مقطع زمانی، کمک شایانی کرده است.

معاون اقتصادی استاندار سمنان، گفت: علاوه بر تأمین و تولید مواد ضدعفونی کننده و...، باید فرایند توزیع آن هم باید به صورت اصولی تر انجام شود تا اقشار مردم به راحتی برای تهیه این مواد اقدام کنند.

وی شرح داد: برای توزیع مواد ضدعفونی کننده در شهرستان های استان، نقش فرمانداران و مدیران شهرستانی برجسته باشد و برای توزیع این مواد تلاش های مستمری در بخش های مختلف انجام شود.

عسگری از توزیع مواد ضدعفونی کننده در زندان های استان خبر داد و اضافه نمود: توزیع مواد ضدعفونی کننده در مراکز درمانی، زندان ها و... با جدیت ادامه دارد و تمامی مسئولان برای ریشه کنی کرونا ویروس در استان و کشور در تلاش هستند.

وی ادامه داد: همکاری واحدهای تولیدی برای تولید دستکش پلاستکی و مواد ضدعفونی کننده در استان بسیار مطلوب بوده است و این فرایند تا رفع حداکثری مشکل ادامه یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده و دستکش های پلاستیکی و... در روزهای گذشته افرایش چشمگیری داشته است و با افزایش همکاری ها، تأمین مواد اولیه افزایش چشمگیری می یابد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 602

به "توزیع موادضدعفونی کننده در زندان های سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع موادضدعفونی کننده در زندان های سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید