توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است

خبرنگاران/کرمان مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما نمی دانم چرا بخش خصوصی را جدی نمی گیریم؟ گفت: اکنون بخش خصوصی می تواند در کنار بخش دولتی یاری کند. مسائل بخش دولتی که بزرگ و سنگین شده و نمی تواند حرکت کند، اما بخش خصوصی چابک و سریع می تواند خیلی از مسائل را حل نماید و امیدواریم مدیران، بخش خصوصی را جدی بگیرد.

توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است

جهت دریافت مشاوره خدمات ساخت بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سیدعلی حسینی امروز شنبه پنجم بهمنماه در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و زنجیره تامین فولاد در سیرجان اظهار کرد: باید فرهنگ یکدیگر را شناخته و از هر جنگ و دعوا جلوگیری کنیم و با توجه به پیشینه فرهنگی بزرگ ایران، چطور در حوزه داخلی نمی توانیم مسائل مالی را حل کنیم؟

وی با اشاره به اینکه توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما نمی دانم چرا بخش خصوصی را جدی نمی گیریم؟ گفت: اکنون بخش خصوصی می تواند در کنار بخش دولتی یاری کند. مسائل بخش دولتی که بزرگ و سنگین شده و نمی تواند حرکت کند، اما بخش خصوصی چابک و سریع می تواند خیلی از مسائل را حل نماید و امیدواریم مدیران، بخش خصوصی را جدی بگیرد.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بحث نخبگان و مدیریت جوان کشور باید در دستور کار همه شرکت ها باشد. داریم به سن پیری مدیریت می رسیم و تا زمانی که به جوان اعتماد نکرده و به آنها اعتبار ندهیم، انگیزه را در آنها کشته ایم.

وی با اشاره به اینکه مدیران قبلی می توانند مشاوران بسیار قوی در کنار مدیران جوان باشند، اضافه کرد: باید صنعت، نخبگان بومی دانشگاه ها را جذب کند و باید انگیزه بدهیم.

حسینی با بیان اینکه در حوزه اطلاع رسانی بسیار ضعیف کار می کنیم اظهار کرد: مسئله دیگر اطلاع رسانی است که باید دستاوردهای حوزه های مختلف به ویژه صنعت فولاد که پیشران مالی است را بیان کنیم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با تاکید بر بهره وری اعلام کرد: فکر می کنیم باید ساعت کار زیاد باشد، در حالی که باید سیاست گذارهای قوی و خوب بوده و نگاه ویژه تری در مدیریت داشته باشیم و از روزمرگی عبور کنیم.

مشاور وزیر صمت با اشاره به مدیریت جهادی گفت: منطقه ای که روزانه 30 میلیون بشکه نفت فراوری می نماید هیچ وقت آرام نخواهد بود و هیچ کس به جز خودمان برای ما کاری نمی نماید و باید از درون کوشش کنیم. آیا واقعا ما دستاوردی نداشته ایم؟ چرا ارائه نمی کنیم که این، هنر و دانش می خواهد.

حسینی اعلام کرد: با جنگ مالی، روانی و فرهنگی روبرو هستیم لذا همه باید دست به دست هم بدهیم و کوشش کنیم که می تواند یک الگو برای ما در ادامه کار باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 12 اسفند 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 455

به "توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به بخش خصوصی از سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید