تحویل واحدهای مسکونی مددجویی 93واحدی از ابتدای 93

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران: مدیرکل بهزیستی مرکزی گفت: تحویل واحدهای مسکونی 93 واحدی مددجویان بهزیستی از ابتدای سال 93 در اراک شروع می گردد.

تحویل واحدهای مسکونی مددجویی 93واحدی از ابتدای 93

جهت دریافت خدمات انواع آلاچیق باغی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش بلندانیوز در اراک، رضا ربیعی در جلسه شورای مشارکت های بهزیستی که با حضور فرماندار اراک برگزار گردید با اشاره به تخصیص واحدهای مسکونی 93 واحدی مددجویان تحت سرپرستی بهزیستی از ابتدای سال 93 در جمع بلندانیوز اظهار کرد: از ابتدای سال 93 با کمک دستگاه های مربوطه و کمک سازمان بهزیستی 93 واحد مسکونی برای مدد جویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: آئین مقدس اسلام در گام نخست همه پیروان خود را به کوشش و کوشش فراخوانده و آنان را به برخورداری از نتیجه کار و کوشش خود ترغیب وتشویق می نماید.

مدیرکل بهزیستی مرکزی توضیح داد: با این حال به دلیل آنکه فقر و نیاز از عوارضی است که بر هر اجتماعی ممکن است عارض گردد، قانونگذار به ناچارمی بایـد برای مواجـهه بـا چنـیـن عـارضـه ای پیـش بینی های لازم را منظور دارد و اقدامات احتیاطی را از یاد نبرد.

ربیعی با اشاره به احکام اسلام گفت: از این رو در احکام اسلامی اختصاص بخشی از اموال اغنیاء برای فقرا به عنوان یک فریضه، بر مسلمانان تکلیف شده است.

وی اضافه کرد: حل مسائل مسکن و معیشت مددجویان از جمله اهداف مهم سازمان بهزیستی مرکزی است.

مدیر کل بهزیستی مرکزی توضیح داد: فرایند اجرای این پروژه به دلیل اهمیت خدمت رسانی به مددجویان همیشه مورد آنالیز قرار می گرفت و با بهره برداری از آن زمینه توانمند سازی مدد جویان فراهم شده است.

ربیعی با اشاره به کوشش دولت برای برطرف مسائل مردم گفت: ﺧﺪﻣﺖ رﺳﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﻣﺤﺮوﻣﺎن و اﻗﺸﺎر ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪ ﯾﮏ اﺻﻞ مهم در ﺑﺪﻧﻪ اﺟﺮاﯾﯽ دوﻟﺖ و ﻓﻌﺎﻻن دوﻟﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﺶ از ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ و ﺗﻼش ﻣﻀﺎﻋﻒ ﺑﺮای ﺑﺮﻃﺮف ﮐﺮدن ﻣﺸﮑﻼت ﻣﺮدم ﻗﺮار ﮔﯿﺮد.

وی اضافه کرد: در اﯾﻦ ﻃﺮح ﺑﻪ ﺟﺎی زﯾﺮ ﭘﻮﺷﺶ ﻗرار دادن همیشگی و داﺋﻤﯽ اﻓﺮاد ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪ ﺗنها ﻧﯿﺎزهای اوﻟﻮﯾﺖ دار و اﺳﺎﺳﯽ آنها ﺑﺮﻃﺮف ﻣﯽ ﺷﻮد.

مدیر کل بهزیستی مرکزی توضیح داد: کمک های بلاعوض ادامه دارد و انتظار داریم کمک ها بیشتر گردد و اعتقاد داریم با توجه به خیران خوبی که داریم علاوه بر کمک های دولتی کمک های مردمی موثر است.

ربیعی با اشاره به اهداف سازمان بهزیستی گفت: با اشاره به از آنجا که سازمان بهزیستی مرکزی در راستای دستیابی به هدف اسـاسی خـود کـه همانا فقرزدایی و کمک رساندن به محرومان است، به چنین پشتوانه هایی در احکام اسلامی توجه دارد و بر آن است، با این شیوه هم ارزش های اسلامی را زنده سازد و هم از این طریق به برنامه های خود جامعه عمل بپوشد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 656

به "تحویل واحدهای مسکونی مددجویی 93واحدی از ابتدای 93" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل واحدهای مسکونی مددجویی 93واحدی از ابتدای 93"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید