تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز درباره ترامپ حاکی از چیست؟

به گزارش بلندانیوز، فارس نوشت: طبق جدیدترین نظرسنجی در آمریکا درباره انتخابات ریاست جمهوری 2020، دونالد ترامپ از 4 نامزد دموکرات شکست می خورد.

تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز درباره ترامپ حاکی از چیست؟

به موازات تشدید مبارزات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا (سوم نوامبر مصادف با 13 آبان) ، نتیجه نظرسنجی جدید شبکه فاکس نیوز نشان می دهد که هر چهار نامزد پیشتاز دموکرات این انتخابات توان شکست رئیس جمهور کنونی این کشور را دارند.

بنا بر گزارش پایگاه خبری هیل، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا به همراه برنی سندرز سناتور سوسیال دموکرات، الیزابت وارن و کامالا هریس سناتورهای آمریکایی که در بین نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 در صدر قرار دارند، در صورت پیروزی در رقابت های درون حزبی و راه یابی به رقابت نهایی با دونالد ترامپ می توانند او را شکست دهند.

این نظرسنجی در میان آمریکایی های اجرا شده که نامشان را به عنوان افراد رای دهنده در انتخابات 2020 ثبت نموده اند. در صورت رقابت ترامپ با بایدن، 50 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی به معاون رئیس جمهور سابق این کشور رای می دهند و سهم رئیس جمهور کنونی 39 درصد خواهد بود.

از راست: وارن، هریس، سندرز، بایدن

طبق داده های نظرسنجی فاکس نیوز، سهم ترامپ در رقابت با سندرز، وارن و هریس هم 39 درصد آرا است اما او در رقابت با این سه نفر هم بازنده خواهد بود.

میزان حمایت از سندرز در رقابت با ترامپ 48 درصد، میزان حمایت از الیزابت وارن 45 درصد و حمایت از کامالا هریس 46 درصد است.

طبق نظرسنجی فاکس نیوز، در بین نامزدهای دموکرات، بایدن همچنان صدرنشین است و وارن با افزایش هشت درصدی میزان آرایش در قیاس با نظرسنجی های ماه گذشته، توانسته به رده دوم برسد.

سندرز که در چند ماه اخیر همیشه در رده دوم نامزدهای دموکرات بوده، به رده سوم نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 نزول نموده است. کامالا هریس هم در رده چهارم قرار گرفته است.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 شهریور 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 7

به "تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز درباره ترامپ حاکی از چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز درباره ترامپ حاکی از چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید