برای اتصال به اینترنت از سیم کارت عراقی بهره ببرید

به گزارش بلندانیوز، محمدجواد آذری جهرمی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره توصیه به زائران اربعین حسینی گفت: زائران برای اتصال به اینترنت در خاک عراق از سیم کارتهای عراقی استفاده نمایند.

برای اتصال به اینترنت از سیم کارت عراقی بهره ببرید

وی ادامه داد: توصیه ما این است که برای استفاده از اینترنت و خدمات دیتا، زائران در کشور عراق حتما از سیم کارت اپراتورهای عراقی استفاده نمایند. البته جدول تعرفه جدید ظرف امروز و فردا منتشر می گردد و تمامی این موارد در آن معین خواهد شد.

وزیر ارتباطات گفت: جدول فعلی تعرفه ها که 2 روز گذشته منتشر شده است ظرف امروز یا فردا با کاهش در نرخ استفاده از خدمات ارتباطی تغییر می نماید.

وی گفت: با مذاکراتی که اجرا شده، جدول تعرفه های جدید را منتشر می کنیم تا معین گردد تعرفه ها به چه میزان کاهش یافته است.

آذری جهرمی افزود: به صورت مستمر گزارشهای مربوط به تامین ارتباطات اربعین را روزانه و در 3 نوبت به رادیو اربعین اعلام می کنیم و این اقدام خوبی است که توسط مجموعه صدا انجام می گردد.

وزیر ارتباطات ادامه داد: طبق برآوردی که داریم کیفیت ارتباطات در ایام اربعین سال جاری نسبت به سال گذشته، افزایش یافته و ظرفیتها دو برابر توسعه داده شده است. البته احتمال می رود که جمعیت بیشتر گردد اما امیدواریم کفاف بدهد و ظرفیت، لازم باشد.

وی با بیان اینکه اپراتورهای عراقی زحمات زیادی برای برقراری ارتباطات مناسب در این ایام کشیده اند، تاکید نمود: برای ارتباطات داخل مرز ایران، تمهیدات کافی دیده شده است. در سمت عراق نیز، اپراتورهای عراقی در موکب های بزرگ، اینترنت وای فای رایگان فراهم نموده اند و ظرفیت ارتباطات به صورت مناسبی بالا برده شده است.

آذری جهرمی با اشاره به اقدامات استارت آپها برای ارائه سرویس گم شدگان و ارائه خدمات به زائران به وسیله اپلیکیشن، گفت: جنب و جوش خوبی در حوزه فاوا برای ارائه خدمت به حضرت اباعبدالله و مراسم اربعین وجود دارد که انشاالله مثمرثمر باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 190

به "برای اتصال به اینترنت از سیم کارت عراقی بهره ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اتصال به اینترنت از سیم کارت عراقی بهره ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید