بازیکنی که به دعوت تیم ملی فوتسال نه گفت!

به گزارش بلندانیوز، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال ایران اردوهای آماده سازی خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات جام جهانی 2021 لیتوانی که شهریور و مهر ماه برگزار می گردد، شروع نموده است. تا به امروز چهار مرحله از این اردوها پشت سر گذاشته شده است و کادر فنی تیم ملی به تدریج شرایط فنی و بدنی بازیکنان را به سمت آمادگی بیشتر پیش می برد.

بازیکنی که به دعوت تیم ملی فوتسال نه گفت!

در میان نفرات مدنظر کادر فنی، دو، سه بازیکن مصدوم از جمله مهدی کریمی، محمد شجری و علیرضا رفیعی پور هم حضور داشتند. مربیان تیم ملی که حساب ویژه ای روی این بازیکنان باز نموده بودند، از چند هفته قبل و حتی پیش از آغاز اردوهای تیم ملی، از این بازیکنان دعوت کردند تا با حضور در کمپ تیم های ملی، علاوه بر تمرین زیر نظر بدنساز این تیم، از امکانات پزشکی پک برای بهبود مصدومیتشان استفاده نمایند.

کریمی و شجری به دعوت کادر فنی تیم ملی پاسخ مثبت دادند و در این مدت، تمرینات آمادگی و بازتوانی خود را تحت کنترل پیش برده اند. کریمی حتی برای اردوی کیش هم به تیم ملی دعوت شده بود اما سرماخوردگی مختصر او باعث شد کادر فنی قید همراهی او را بزند. با این حال کریمی به تمریناتش ادامه می دهد و احتمال اینکه به جام جهانی برسد، زیاد است.

علیرضا رفیعی پور دیگر ملی پوشی بود که کادر فنی از او درخواست کرد با حضور در اردوها، آماده سازی خود را پیش ببرد ولی این بازیکن در پاسخ اعلام نموده است زیر نظر مربی اختصاصی کار می نماید تا به شرایط آمادگی بازگردد.

پاسخ منفی رفیعی پور به حضور در تیم ملی باعث شده است تا کادر فنی برنامه های خود را برای استفاده از سایر بازیکنان پیش ببرد و نفرات دیگر را در اردوها محک بزند. گفته می گردد رفیعی پور که سابقه بازی در کشورهای اندونزی و ویتنام را هم دارد، میخواهد مجدداً به یک تیم خارجی برود و به همین علت قید همراهی تیم ملی را زده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1533

به "بازیکنی که به دعوت تیم ملی فوتسال نه گفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که به دعوت تیم ملی فوتسال نه گفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید