انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران : قاضی پور نماینده سابق مجلس گفت: مجلس به جای چنین سفرهای غیرضروری، مساله نظارت را به صورت جدی انجام دهد تا معین شود، بودجه هایی که مجلس اختصاص داده، در جای درست خرج شده است یا نه.

انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، کننده سابق مجلس، گفت: در سفرهای قالیباف به استان ها باید تصمیمات قابل اجرا گرفته شود نه اینکه کلی گویی شود و یا اینکه کارهای روزمره را به نام سفرهای استانی یا نظارت میدانی مطرح کنند.

نادر قاضی پور کننده سابق مجلس شورای اسلامی در خصوص سفرهای استانی رییس مجلس که به عنوان نظارت میدانی انجام می شود، گفت: مجلس باید موتور محرکه دولت باشد و تمام دولت را به کار گیرد.

وی ادامه داد: در سفرهای قالیباف به استان ها باید تصمیمات قابل اجرا گرفته شود نه اینکه کلی گویی شود و یا اینکه کارهای روزمره را به نام سفرهای استانی یا نظارت میدانی مطرح کنند.

قاضی پور در ادامه به برخی سفرهای غیرضروری اشاره کرد و ابراز داشت: برخی از سفرها هیچ ضرورتی ندارد و متاسفانه برای آنچه که انجام یک وظیفه ذاتی است، انجام می شود، برای مثال برای اجرا یا افتتاح یک بیمارستان که وزارت بهداشت می سازد به سفر می فرایند، خب این یک وظیفه و ماموریت اصلی حکومت است و نیازی به سفر مقامات ندارد.

وی اضافه کرد: مجلس هم به جای چنین سفرهای غیرضروری، مساله نظارت را به صورت جدی انجام دهد تا تعیین شود، بودجه هایی که مجلس اختصاص داده، در جای درست خرج شده است یا نه.

کننده سابق مجلس در ادامه این گفت وگو با تاکید بر لزوم پیگیری پروژه های مختلف در نقاط محروم توسط مجلسی ها، بیان داشت: تمام کنندگان و در رأس آن ها رئیس مجلس موظف هستند نقاط محروم را ببینند، اما پروژه هایی را ببیند که قابلیت اجرا داشته باشد، همچنین نباید پروژه جدید در این شرایط طرح شود بلکه باید پروژه های قدیم را در اولویت قرار دهند و از هدررفت بودجه جلوگیری شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1055

به "انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید