انبار احتکار الکل در تهران پلمب شد

به گزارش بلندانیوز، تهران (پانا) - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف 4 هزار و 60 لیتر الکل اتیلیک صنعتی احتکار شده در یک انبار لوازم خانگی در جنوب تهران خبر داد.

انبار احتکار الکل در تهران پلمب شد

ینابر اعلام پلیس؛ سرهنگ نادر مرادی بیان داشت: در رصد های اطلاعاتی معین شد، مالک یک انبار لوازم خانگی در جنوب تهران با همکاری انباردار، مقدار فراوانی الکل اتیلیک صنعتی مورد نیاز مردم را دپو و جمع آوری کرده است و بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با شناسایی مالک انبار و نشانی دقیق محل آن معین شد که خبر صحت داشته و مالک انبار لوازم خانگی کاربری انبار را بدون مجوزهای قانونی تغییر داده و مقدار فراوانی الکل اتیلیک مورد نیاز مردم را در انبار با همکاری همدستش پنهان کرده و موجب بی نظمی در عرضه و تقاضای بازار شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ابراز داشت: نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس و روز گذشته تیمی از ماموران از داخل انبار کالا بازدید و 4 هزار و 60 لیتر الکل اتیلیک صنعتی که خارج از شبکه توزیع، در این مکان دپو شده بود، کشف شد.

سرهنگ نادری با اشاره به اینکه با دستور قضائی انبار پلمب و هر 2 متهم به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده را 4 میلیارد و 200 میلیون ریال محاسبه کرده اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1245

به "انبار احتکار الکل در تهران پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انبار احتکار الکل در تهران پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید