آمریکایی ها بر این باورند اگر به برجام بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود خبرنگاران

به گزارش بلندانیوز، معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت آمریکایی ها به این باور رسیده اند که اگر به توافق هسته ای بازنگردند شرایط برای آن ها پیچیده تر می شود و در نهایت قدرت های دیگر می توانند قوای بیشتری را علیه یکجانبه گرایی واشنگتن فراهم کنند.

آمریکایی ها بر این باورند اگر به برجام بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه تاکید کرد: زمانی که ایران بتواند آمریکا را به توافق هسته ای بازگرداند، یعنی توانسته پیروزی بزرگی را محقق کند و هر پیروزی برای ایران یک پیروزی برای محور مقاومت است.

وی در ادامه تاکید کرد: ایران برنامه ها و اهداف واضح، روشن و بر حقی را انتخاب کرده به همین دلیل در تحقق آنها پایدار و مقاوم باقی مانده و در نهایت نیز پیروز می شود.

وی افزود: آمریکایی ها به این باور رسیده اند که اگر به توافق هسته ای بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود و در نهایت قدرت های دیگر می توانند قوای بیشتری را علیه یکجانبه گرایی واشنگتن فراهم کنند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: آمریکایی ها معتقدند که بازگشت آنها به برجام می تواند گرایش ایران به سوی شرق را کاهش دهد و باید با تهران روی برخی مسائل مهم توافق کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1374

به "آمریکایی ها بر این باورند اگر به برجام بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها بر این باورند اگر به برجام بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید